Так прокоментував народний депутат і засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в інтерв’ю каналу «112 Україна» головну причину розбіжностей поглядів із частиною колишнього ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Бойко заявив, що окремим представникам «Опозиційного блоку» вигідна співпраця із чинним президентом України.

«Сталися абсолютно зрозумілі речі, коли стало ясно, що наближаються вибори і треба об’єднуватися проти нинішньої влади, і єдиний шанс її замінити та усунути – це створити єдиний опозиційний фронт, то проводилися довгі переговори між ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ і партією «За життя». Мова йшла про те, щоб створити єдину опозиційну силу, об’єднати зусилля і змістити цю владу на виборах, еволюційним шляхом, а не якимись залаштунковими домовленостями або переворотом. Так от, частина ОБ, яка була орієнтована на бізнес, вона з цим не погодилася. І я розумію, чому. Тому що їм вигідний сьогодні Порошенко, їм вигідно мати з ним справи по бізнесу, і тому вони залишилися з ним. Це погано, але ми це передбачали», – розповів Юрій Бойко.

Політик пояснив, що завдання ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ полягає в тому, щоб об’єднати всі здорові сили у суспільстві заради усунення цієї влади та перемоги на виборах.

«Якщо об’єднання йде проти діючої влади, то це сигнал для виборця, що це реальна опозиція. Вона проти влади. А якщо є залишки «Опозиційного блоку», які не хочуть об’єднуватися проти влади, то тут все ясно і зрозуміло. Вони хочуть бути з владою. Їх влаштовує така бізнес-співпраця», – підкреслив Юрій Бойко.

Зазначимо, що люди схвально сприйняли створення опозиційного об’єднання. Так, за останніми грудневими соцопитуваннями ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ піднялася на другу сходинку у рейтингу партій.

Серед трійки лідерів «Батьківщина» з рейтингом 16,7%, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яку підтримують 11,1% респондентів, та партія «Слуга народу» – її результат становить 10,8%.

Опитування проводилося центром «Софія» з 16 по 25 грудня 2018 р. Всього було опитано 2003 респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Останні записи