Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на Всеукраїнському об’єднавчому з’їзді партії, який у четвер, 6 червня, пройшов в Києві.

Юрій Бойко закликав учасників з’їзду вірити в перемогу і свої сили. Він зазначив, що всі підстави для цього є – оскільки є сильна команда однодумців і мільйони людей, які підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми йдемо захищати людей, тому що вони довірили це нам. І я переконаний, що ми їх захистимо. Ми дамо відповіді на всі питання, які їх хвилюють, які вони ставлять, коли ми приїжджаємо в регіони. Ми принесемо в країну мир, покращимо життя людей, відновимо стабільність, забезпечимо розвиток української економіки. Ми зробимо все те, що громадяни хочуть бачити в країні. І ми знаємо, як це зробити. Ми почали цю роботу, почали цю боротьбу. Ми досягнемо успіху, і вам не буде соромно, що ви нас відправили в бій. Ми переможемо! Перемога буде за нами! З нами мільйони!» – наголосив політик.

Юрій Бойко перерахував ключові пункти передвиборної програми ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Це припинення політики дискримінації, ксенофобії та радикалізму, політичне врегулювання конфлікту в Донбасі, в економічній сфері – розбудова України як сучасної індустріальної держави з високими соцстандартами і високим рівнем життя громадян. «Ми подолаємо бідність, зупинимо тарифний геноцид, відновимо відібрані у людей пільги і забезпечимо державну підтримку всім соціально незахищеним категоріям населення. Боротьба з бідністю і соціальний захист громадян – наш головний пріоритет», – підкреслив він.

Останні записи