Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у середу, 23 січня, зустрічаючись з підприємцями в Одесі.

За його словами, податки для малого та середнього бізнесу повинні стати справедливими і прийнятними.

«Сьогодні в Україні налічується 2 млн підприємців і 300 тисяч підприємств малого та середнього бізнесу. Це ініціативні люди, які вміють заробити на себе і свої сім’ї, дають робочі місця, платять податки і збори. Вони заслуговують на повагу. Підприємець – завжди смілива людина. Але зараз він працює не завдяки, а всупереч. Не завдяки допомозі держави, а всупереч тим тисячам перепон, які влада ставить перед ним», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що є багато проблем, з якими стикаються представники малого і середнього бізнесу. Це стосується і перевірок, і пенсійного забезпечення підприємців.

«Так звана пенсійна реформа позбавила пенсій десятків тисяч підприємців, які вже у незалежній Україні роками змушені були стояти на ринку або працювати «човниками», щоб прогодувати свої сім’ї. Такого бути не повинно. Після перемоги на виборах ми повернемо підприємцям право на гідну пенсію. Ми припинимо порочну практику, коли будь-який перевіряючий бачить у підприємцеві лише годівницю і джерело наживи. Ми будемо це припиняти», – заявив Юрій Бойко.

Кандидат у президенти наголосив на важливості підприємництва у скороченні безробіття і пообіцяв всіляку підтримку з боку держави у встановленні справедливого оподаткування малого бізнесу.

«Ми зробимо справедливими податки для малого і середнього бізнесу. Підприємці повинні мати можливості для розвитку своєї справи, мати доступні кредити і захист держави. І особливу увагу приділятимемо тим, хто створює нові робочі місця», – підкреслив Юрій Бойко.

22 січня ЦВК зареєструвала Юрія Бойка кандидатом у президенти України. Згідно з останніми соцопитуваннями, кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ входить у трійку лідерів президентського рейтингу. Так, в опитуванні, проведеному у січні Інститутом аналізу і прогнозування, Юрій Бойко займає третій рядок рейтингу з результатом 11,6%, відстаючи на 1,3% Володимира Зеленського, який іде другим.

Останні записи