Свою некомпетентність у вирішенні життєво важливих проблем людей, відсутність будь-яких позитивних зрушень в широко розрекламованих реформах і гучні корупційні скандали влада намагається закамуфлювати дискусіями про скандальний закон про мову, який лише ще більше вносить протистояння в суспільство і при цьому суперечить Конституції України. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у п’ятницю, 15 березня.

За словами опозиційного політика, за п’ять років нинішня влада провела низку псевдореформ, які загнали людей у ​​злидні і створили нестерпні умови для життя. На його думку, це стосується медичної, пенсійної та освітньої реформ, широко розрекламованих владою.

«Влада узаконила платну медицину, але не сказала, де людям взяти на неї гроші. Тепер багато хто змушений відмовлятися від лікування, тому що просто не можуть собі це дозволити. Навіть звичайні ліки за останні роки подорожчали в рази. З урахуванням розмірів українських зарплат і пенсій – це знущання над людьми. Не можна називати реформами те, що робить життя людей нестерпним. Як, наприклад, пенсійна реформа, яка звелася до підвищення пенсійного віку, зниження коефіцієнту трудового стажу і копійчаних подачок до пенсій, які згідно із законом держава повинна індексувати на рівень інфляції щорічно», – підкреслив Юрій Бойко.

“Новації” освітньої реформи призвели до закриття шкіл, звільнення вчителів, знизили якість і доступність самої освіти.

«Чи буде ефективною дванадцятирічна середня освіта зі спрощеною програмою? Навряд чи. Закон про освіту тільки посилив напругу з сусідами. Свої тотальні провали, свою некомпетентність і останні корупційні скандали – влада прикриває подібними законами про мову, які не просто ще більше розколюють суспільство, а й є антиконституційними по суті», – вважає народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що після перемоги на виборах всі ці псевдореформи будуть скасовані, тому що нічого доброго ні людям, ні країні вони не принесли.

Зазначимо, що Юрій Бойко з колегами зареєстрували у Верховній Раді законопроект №9146, яким запропоновано внести зміни до Податкового кодексу і знизити ціни на ліки. Також, Юрій Бойко є автором проекту Постанови №9143, де пропонується провести перерахунок всіх українських пенсій і встановити їх на рівні не нижче реального прожиткового мінімуму.

Останні записи