За останні 5 років реальному сектору економіки завдано катастрофічної шкоди. Рівень промислового виробництва у 2018 році склав лише 55,7% порівняно з 2013-м роком. Спілкування з робочими колективами дозволяє краще зрозуміти, у якій глибокій кризі перебуває вітчизняна промисловість, сказав на зустрічі у Запоріжжі засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Як правило, робочий колектив завжди все говорить прямо, чітко ставить завдання. Коли спілкуєшся з представниками реального сектору економіки – робітниками, інженерами, розумієш, у якій глибокій кризі опинилася наша промисловість за останні 5 років.

Необхідно вжити рішучих заходів, щоб допомогти реальному сектору економіки», – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, як можна купувати десь продукцію, яка виробляється у нас в країні, якщо вона коштує набагато дорожче, ніж вітчизняна?

Після приходу до влади ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ лобіюватиме закони для захисту українського виробника, підкреслив парламентар.

«Розмови про вільний ринок і глобалізації доречні там, де є кредити під 2% річних, дешеві енергоносії і захист держави. У нас же сьогодні ситуація зовсім інша. Перемігши на парламентських виборах, ми будемо лобіювати закони, спрямовані на захист вітчизняного виробника, забезпечимо йому преференції і віддамо перевагу закупівлі української продукції. Так робить весь світ», – підкреслив Юрій Бойко.

 

Останні записи