Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко під час спілкування з воїнами-афганцями у Київській області.

«Після масових виступів ветеранів та звернення депутатів, що представляють ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ, Конституційний Суд визнав незаконним скасування пільг афганцям. Але влада не поспішає виконувати це рішення. Режим намагається «економити» на пенсіонерах, ветеранах, реалізуючт політику подвійних стандартів. Після зміни цієї влади ми відновимо всі відібрані у людей пільги», — підкреслив Юрій Бойко.

В смт Макарів Юрій Бойко, воїни-афганці, представники опозиціонерів Київщини поклали квіти до пам’ятника загиблим в афганській війні.

Як зазначив учасник бойових дій у республіці Афганістан, голова Президії Ради Київської обласної організації інвалідів Володимир Говоров, воїни-інтернаціоналісти з честю виконували свій обов’язок.

«З упевненістю можна сказати, що ось ці солдати, офіцери, прапорщики були першими, хто ступив у бій з фундаментальним радикальним ісламізмом. Вони з честю і гідністю виконали свій обов’язок. У всіх на грудях медаль, де у перекладі з фарсі викарбувані слова «Від вдячного афганського народу». Назовіть мені будь-який інший військовий конфлікт, іншу країну, де на грудях ветеранів був би такий знак пошани. Народ Афганістану дякував нам за ту допомогу, за ту бойову міць, яку ми надали у тій країні», — сказав Володимир Говоров.

У селі Кодра Юрій Бойко відвідав ветерана афганської війни Володимира Аугліса, який більше 15 років прикутий до ліжка.

«Ви знаєте, що через Афганістан пройшло 160 тисяч українців у складі армії Радянського Союзу. Більше 3 тисяч загинули і пропали безвісти. Багато стали інвалідами. І сьогодні ображати цих людей — це верх цинізму. Коли радикали розкручують націоналізм і кажуть, що це неправильно, що це були злочинні накази, — це дурість і дикість. Ми будемо цінувати і підтримувати всіх ветеранів, які віддали життя і здоров’я, виконуючи свій обов’язок», — підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи