ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроекти, які відновлюють справедливість щодо ветеранів і чорнобильців. Про це заявив Юрій Бойко на засіданні Соціальної ради України з питання виконання рішення Конституційного суду і відновлення соціальних пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни.

«Весь цей час в парламенті ми боролися за повернення пільг ветеранам, які захистили нашу країну від фашизму. Ми боролися за повернення пільг і виплат ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які захистили країну від атомної катастрофи. Ми домоглися того, що Конституційний Суд України визнав антизаконним позбавлення пільг для цих категорій наших громадян. Влада намагається ігнорувати рішення Конституційного Суду, не зважаючи на те, що ці рішення є обов’язковими до виконання і оскарженню не підлягають», – сказав Юрій Бойко.

Народний депутат зазначив, що вже подані і зареєстровані відповідні законопроекти, які відновлюють справедливість щодо ветеранів і чорнобильців.

Зокрема, це законопроект, який повертає пільги ветеранам. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ подала його для виконання рішення Конституційного суду, який поновив скасовані Верховною Радою пільги. Це рішення набуде чинності з 18 березня 2019 року.

Також мова йде про проект постанови про відновлення пільг і виплат чорнобильцям на підставі рішення Конституційного суду і про законопроект, яким вносяться відповідні зміни в бюджет.

«Ми будемо домагатися справедливості і відстоювати права людей. Ми захистимо права всіх, хто цього потребує. Після перемоги на виборах ми скасуємо всі антисоціальні рішення цього уряду і коаліції, держава буде нести соціальну відповідальність за своїх громадян», – підкреслив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко пояснив, що для нього це не просто слова. Зупинити соціальну катастрофу, захистити людей, особливо літніх і незаможних, повернути мир в Україні та об’єднати країну – такі цілі ставить перед собою опозиційний політик.

Учасники Соціальної ради України приєдналися до меморандуму, підписаного в Києві 10 січня громадськими організаціями чорнобильців, ветеранів, жіночими організаціями на Всеукраїнському громадянському форумі, учасники якого висловили свою підтримку Юрію Бойку, як кандидату в президенти України.

Меморандум відкритий для підписання всіма громадським організаціям, громадським діячам, політичним партіям, депутатам всіх рівнів і всіма небайдужими громадянами, які готові відстоювати мир, права і свободи, людини в Україні.

Згідно з останніми соцопитуваннями, Юрій Бойко входить в трійку лідерів президентського рейтингу. Так, в опитуванні, проведеному Інститутом аналізу і прогнозування засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко має 11,6% підтримки і посідає третю сходинку, відстаючи від Володимира Зеленського, який йде другим – на 1,3%. Соціологічне опитування проводилось Інститутом аналізу і прогнозування з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року. Опитано 2016 респондентів, похибка вибірки становить 2,2%.

Останні записи