Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Запоріжжя, в ході якої він відвідав ряд підприємств, зокрема «Запоріжтрансформатор», Запорізький абразивний комбінат, Запорізький титано-магнієвий комбінат.

Юрій Бойко окреслив першочергові завдання, які необхідно реалізувати після зміни влади.

«Перше – необхідно зупинити війну. Друге – знизити драконівські тарифи, це стане першим кроком в боротьбі з бідністю. Третє – це підтримка реального сектора економіки», – сказав він.

Опозиційний політик підкреслив, що держава повинна лобіювати експорт вітчизняної продукції.

«Будь-яка країна зацікавлена в тому, щоб продавати більше, ніж купувати. Лідери держав їздять по світу, щоб домовлятися і сприяти продажу продукції своїх країн, а не просто, щоб поручкатися і поговорити про політику. Цим потрібно займатися, і для виробників це завдання очевидне», – зазначив парламентар.

«Окрема тема – це доступні кредити. Щоб модернізувати будь-яке виробництво, кредити повинні бути під 2-3-5% річних, а не під 20%. Виробничий цикл становить 8-10 місяців, виробниче переозброєння розтягується на роки, і без доступних кредитів робити це дуже складно. У той же час в Росії кредити під 10%. Газ у нас коштує 300 доларів, в Росії – 100 доларів. Електроенергія в Росії в два рази дешевше. Технології у нас приблизно однакові. Як можна конкурувати? Необхідно крок за кроком вирішувати ці проблеми. Потрібно предметно займатися кожним заводом», – сказав Юрій Бойко.

Він також зазначив, що ще однією серйозною проблемою є від’їзд висококваліфікованих фахівців за кордон.

«З України виїхали 5 млн осіб на заробітки – це результат антинародної політики цієї влади. Я не бачу великої проблеми в тому, що людина поїхала до Польщі, попрацювала там офіціантом 3 місяці і повернувся. Але погано, коли їдуть інженери, яких готували десятки років, висококласні фахівці, токарі, зварювальники, на підготовку яких потрібно 5-6 років. Там їм дають контракт, хорошу зарплату, житло. Таким чином іноземні підприємства отримують конкурентну перевагу перед нашими. Все це ускладнює завдання з розвитку економіки по відновленню промисловості. Але ми обов’язково з цим впораємося», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи