Нові вибори – це краще, ніж консервація нинішньої системи, нинішнього парламенту, якому не довіряють громадяни України. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам після інавгурації Володимира Зеленського у понеділок, 20 травня.

Юрій Бойко підтримав розпуск парламенту. «Ми були готові йти на вибори ще два роки тому, коли розпалася коаліція і не було зроблено жодного кроку для досягнення миру і завершення війни в країні. І вже тоді ми пропонували розпустити Верховну Раду. Нові вибори – це краще, ніж консервація нинішньої системи, нинішнього парламенту, якому не довіряють громадяни України. І сьогодні ми раді, що є оголошення про розпуск Верховної Ради, тому що не може парламент з рівнем довіри у 4% приймати законодавчі акти і керувати країною», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також зазначив, що вихід «Народного фронту» із залишків коаліції створює певні юридичні зачіпки щодо розпуску парламенту. «Проте є бажання переважної більшості українського народу повністю змінити владу. І це, на мій погляд, є головним чинником переобрання парламенту», – сказав опозиційний політик.

«Я дуже радий, що позиція нового президента щодо завершення конфлікту в Донбасі, повернення територій і людей збігається з позицією нашої політсили. Але на сьогодні фактично зруйновано діалог в рамках Мінської групи. Тож відновлення повноцінного перемовного процесу повинно стати для нової влади першочерговим завданням. На жаль, ми не почули в інавгураційній промові ставлення до мовного закону, який дискримінує значну частину громадян України. Також нічого не було сказано про пріоритети соціально-економічної політики», – сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова до виборів. «У нас є чітка програма дій. Ми знаємо, як завершити війну, навести лад в економіці і подолати злидні українських сімей. Ми йдемо на вибори», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи