Напередодні Дня Святого Миколая засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав дитячий центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» в селі Банчени Чернівецької області. Центр створено більше 20 років тому архімандритом Лонгіном (в миру Михайло Васильович Жар). Сьогодні тут проживають і навчаються понад 450 дітей.

Народний депутат Юрій Бойко підтримує центр реабілітації в Банченах з перших днів його заснування.

«Наша дружба з архімандритом Лонгіном триває вже понад 20 років. Він без найменшого перебільшення створив тут справжнісіньке диво. Якби в нашій країні було більше таких людей, як владика, я впевнений, що в Україні не було б жодної дитини, яка росла б без батьківського піклування. Він живе заради своїх вихованців. Для нього вони – найбільший скарб», – сказав Юрій Бойко.

Опозиціонер подякував вихователям Центру за те тепло і турботу, яке вони дають своїм підопічним. Він підкреслив, що держава повинна не залишатися осторонь, а допомогти людям, що виховують дітей, які в силу різних обставин опинилися поза сім’єю.

«Жоден політик не повинен бути байдужим до такого важливого питання. І тут найголовніше розуміти – нам не вдасться вирішити соціальні проблеми до тих пір, поки в Україну не повернеться мир. Ми зобов’язані зробити все, щоб діти росли в мирній Україні, і в них було впевнене майбутнє», – підкреслив опозиційний політик.

Останні записи