Про це кандидат у прем’єр-міністри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з жителями міста Щастя, яке він відвідав в рамках робочої поїздки до Луганської області у середу, 12 червня.

Він підкреслив, що для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ питання припинення конфлікту в Донбасі є ключовим. «Людей всюди, а особливо тут, хвилює тема миру. І це питання для нас є ключовим. Всю свою політичну діяльність ми підпорядковуємо тому, щоб зупинити війну. Ми виступаємо за прямі переговори, за те, щоб наші полонені повернулися додому. І ми все це зробимо, тому що не боїмося за свої рейтинги», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що переговори не повинні вестися заради переговорів, важливо отримати результат.

«Вигравши вибори, ми насамперед будемо добиватися включення представників парламенту до складу переговорної групи в Мінську. Будемо ініціювати початок прямих переговорів в чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва. Ми будемо використовувати весь наявний у нас політичний інструментарій для виконання Києвом Мінських угод і забезпечимо їх узгодження з усіма сторонами конфлікту. Ми повернемо мир в Україні, тому що це вимога всіх громадян. Це ключове, заради чого ми йдемо в парламент. І нам плювати, що про нас скажуть псевдопатріоти. Ми зробимо все, щоб люди більше не чули гуркоту снарядів і не було війни», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи