Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради у четвер, 16 травня.

Він підкреслив, що після вступу Володимира Зеленського на посаду президента ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягатиме на активізації процесу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і вирішенні соціальних питань.

«Наша політична сила наполягатиме на якнайшвидшому завершенні військового конфлікту – це те, чого хочуть всі українці. Ми виступаємо за припинення війни, включення політичних і дипломатичних механізмів для повернення територій і людей. Також повинні бути вирішені соціальні питання. Це наш пріоритет», – сказав Юрій Бойко.

Народний депутат також зауважив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосувала за проведення інавгурації 19 травня, адже що швидше ця влада опиниться на звалищі історії, то краще. І саме тому повинна бути розпущена Верховна Рада.

«Ми сподіваємося, що Верховна Рада буде розпущена якомога швидше. Такий парламент народу не потрібен. Той ляпас, який на виборах отримав нинішній режим, стосується і Верховної Ради. 4% довіри населення до парламенту – це прямий шлях до розпуску. Наша позиція – потрібно йти на вибори », – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи