За чотири роки з моменту підписання Мінських угод, влада не зробила нічого для їх виконання, тому що припинення бойових дій на сході країни їй невигідне. Про це заявив Юрій Бойко 12 лютого, в день річниці підписання угод.

«Сьогодні – чотири роки з моменту підписання Мінських угод, які також були схвалені окремою резолюцією Ради Безпеки ООН. Влада, будучи стороною-підписантом, не прагне виконувати цю угоду, тому що війна приносить їй прибуток. Ніякого миру за цього режиму не буде, оскільки він не зацікавлений у поверненні українських громадян і українських територій, де його ніколи не підтримувати не будуть», – заявив Юрій Бойко.

На думку опозиційного політика, подібна поведінка свідчить про недоговороздатність режиму, який ставить особисті інтереси вище державних.

«Наживаючись на війні, влада проводить політику ескалації ненависті, замість того, щоб знизити градус протистояння і напруги в суспільстві. Блокада людей і територій, військові адміністрації і воєнний стан. Вони використовують будь-які методи, щоб утриматися у владних кріслах. Але їм це не допоможе. Єдиний вихід об’єднати країну – сідати за стіл з усіма учасниками конфлікту і домовлятися, приймати прийнятні для всіх сторін рішення, щоб припинити цю п’ятирічну бійню. В історії є приклади успішних переговорів і потрібно користуватися цим досвідом. Мир в Україну принесуть переговори, а не чергові хвилі мобілізацій від влади-банкрута», – заявив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що першим завданням після перемоги на виборах він вважає відновлення миру в країні, адже це бажання більшості громадян.

«Переважна більшість українців хоче миру. І ми повернемо його в країну політичним шляхом. У нас є чітка програма дій як цього досягти», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи