Сьогодні, 20 червня, на острові Хортиця засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко представив кандидатів у народні депутати від Запоріжчини.

«Ми не випадково представляємо наших кандидатів саме тут – на всесвітньовідомому острові Хортиця, місці з унікальною історією та божевільною енергетикою. Хтось із наших кандидатів має досвід роботи у парламентах нинішнього або минулих скликань, хтось – новачок. Але цих людей об’єднує одне: всі вони хочуть миру та добра країні, вони готові зробити корисне для громадян. Я вірю, що разом ми обов’язково переможимо!» – сказав Юрій Бойко.

«Ставлення до нашої політичної сили люди продемонстрували під час президентських виборів. Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко посів друге місце по регіону. У нас розгалужена партійна структура, у кожному районі області є партійний осередок, ми маємо багато прихильників на місцях. Я впевнений, що запорожці підтримають нашу політичну силу, бо у наших лавах набагато більше професійних управлінців, ніж у тих, хто нам протистоїть. І наша Команда Миру здатна створити професійний та відповідальний перед народом України уряд на чолі з прем’єр-міністром Юрієм Бойком», – наголосив голова Запорізької регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев.

Кандидати у народні депутати України, які будуть представляти партію на парламентських виборах

Загальнонаціональний багатомандатний округ:

№24 Володимир Кальцев.

Мажоритарні округи Запорізької області:

Округ №74 – Павло Матвієнко

Округ №75 – Сергій Кальцев

Округ №76 – Микола Ярмощук

Округ №77 – Валентин Зарва

Округ №78 – Олександр Пономарьов

Округ №79 – Володимир Бандуров

Округ №80 – Михайло Маслов

Округ №81 – Сергій Валентиров

Округ №82 – Володимир Люцканов

Останні записи