Великою помилкою уряду назвав скасування держрегулювання цін на товари першої необхідності засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі «112 Україна».

Опозиційний політик підкреслив: тільки за минулий рік на деякі товари та продукти харчування ціни зросли до 200 відсотків.

«Для такого стрибка було дві причини. По-перше, зросли ціни на енергоносії. По-друге, у червні 2017 року уряд скасував державне регулювання цін на товари першої необхідності», – сказав Юрій Бойко.

За словами парламентаря, заяви влади про те, що це ринок і так повинно бути, – повна нісенітниця.

«Жодна країна світу не відпускає ціни на товари першої необхідності, особливо якщо вона перебуває в економічній кризі. Ми це відкрито критикували і вимагали змінити цю постанову. Як тільки вони це рішення ухвалили, пішли вперед, як спусковий гачок, ціни на товари першої необхідності. А далі виросли ціни і на інші товари. Тільки хліб за рік подорожчав на 22%, а слідом за ним – овочі і м’ясо “, – зазначив Юрій Бойко.

Для довідки: найбільшими темпами у 2018 році дорожчали: цибуля – 208%, капуста – понад 100%, морква, буряк – понад 70%. Ціна на всі види хліба виросла більш ніж на 20%.

Нагадаємо, 22 січня Центральна виборча комісія зареєструвала Юрія Бойка кандидатом у Президенти України.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ входить у трійку лідерів президентського рейтингу. Так, згідно з опитуванням, проведеним у січні Інститутом аналізу і прогнозування, Юрій Бойко займає третій рядок рейтингу – за нього готові проголосувати 11,6% опитаних. Він відстає від другого у рейтингу Володимира Зеленського на 1,3%.

Останні записи