Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» в п’ятницю, 24 травня.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосувала за перехід до пропорційної виборчої системи і відхід від мажоритарки, яка стала символом політичної корупції. «Єдина причина, чому не була змінена виборча система – тому що відбувається банальна спроба залишків правлячої більшості затриматися при владі», – сказав Юрій Бойко.

Політик висловив упевненість, що перевибори Верховної Ради відбудуться 21 липня. «Ніхто не наважиться їх скасувати. На президентських виборах весь режим – і президент, що пішов, і уряд, який себе дискредитував, і парламент, який жив окремим від країни життям – отримав політичного ляпаса. Це був сигнал – йдіть всі», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Кожен день роботи Верховної Ради в її нинішньому вигляді – це проблеми для країни і погіршення життя людей. Цей парламент був обраний на піку воєнного конфлікту, він не розумів економічних проблем, з якими зіткнулася країна. Постійно вносилися якісь законодавчі ініціативи та декларації, які розколювали країну. Закон про мову – класичний приклад», – зазначив він.

«У нашої політичної сили дуже хороші шанси на виборах, ми будемо боротися за перше місце. Ми на правильному шляху. У нас чітка позиція щодо миру і прямих переговорів, щодо соціального захисту, щодо вирішенням економічних проблем. Тобто по тому, чого парламент уникав весь цей час. Саме тому йому і довіряють лише 4% громадян. Я вважаю, що новий парламент буде краще», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи