Необхідно терміново прийняти мораторій на подальше підвищення тарифів, тому що в умовах тотальної бідності громадян держава ніколи не стане успішною. Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відповідаючи на питання  журналістів у Чернігові, в понеділок, 25 лютого.

«Вже зараз ми спостерігаємо, як захмарні тарифи вганяють людей у злидні, а криза неплатежів – при обмеженні субсидій – стає справжнім лихом. Цього року влада обіцяє ще кілька етапів підвищення цін на житлово-комунальні послуги. Тут немає ніякої продуманої політики, крім бажання за рахунок людей виправдати власні помилки. Це не просто неприпустимо – це злочинно», – заявив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що нинішній виборчий процес стане вибором між продовженням тарифного геноциду українських громадян і його припиненням після приходу нової влади.

«Зараз необхідно прийняти мораторій на подальше підвищення тарифів, займатися їх зниженням, піднімати соціальні стандарти і рівень життя людей. Тому що ніколи не стане успішною держава, якщо переважна більшість громадян живе в умовах тотальних злиднів. Люди повинні розуміти, що приходячи на виборчі дільниці, вони голосують не за політиків, а обиратимуть між курсом на продовження тарифного геноциду і курсом на його рішуче припинення. Саме для того, щоб припинити цей цинізм влади, ми зареєстрували законопроекти щодо зниження ціни на газ і списання боргів за комуналку. Ми будемо домагатися їх прийняття, аби люди могли жити в людських умовах, а не в кам’яному віці», – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, Юрій Бойко зареєстрував законопроекти, які назвав першочерговими для подолання бідності: законопроект №9527 щодо списання боргів за ЖК-послуги, і законопроект №9403, який детально обґрунтовує реальну можливість зниження ціни на газ для всіх категорій споживачів.

Останні записи