Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.

Він підкреслив, що всі п’ять років свого правління нинішня влада робила все, щоб збройний конфлікт на Сході тривав нескінченно, а Донбас ніколи не повернувся в Україну. «У цьому ідеологи «партії війни» бачили гарантію непорушності своєї влади і тотального контролю над українським суспільством. Саме тому влада пішла на введення економічної і транспортної блокади регіону, а тепер намагається відібрати у його жителів – сотень тисяч українських громадян – засоби до існування», – сказав опозиційний політик.

«Намір уряд зупинити пенсійні та соціальні виплати українським громадянам, що проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, які отримають російські паспорти, суперечить Конституції України і нашим міжнародним зобов’язанням щодо захисту прав людини. Це черговий крок, спрямований на «вигнання Донбасу», витиснення з країни людей, незгодних з ідеологічною доктриною поки ще правлячого режиму. Це помста збанкрутілих політиків, які програли та нездатні і не бажають вести діалог з власним народом. Їх подальше перебування при владі – це головна перешкода для відновлення миру в Україні», – наголосив Юрій Бойко.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає проти будь-яких односторонніх кроків і дій, які можуть призвести до загострення протистояння. Ми вимагаємо негайного початку двосторонніх українсько-російських переговорів щодо врегулювання конфлікту і захисту прав українських громадян, які проживають в зоні конфлікту», – підкреслив парламентарій.

Він зазначив, що якщо уряд піде на цей черговий антиконституційний і антигуманний крок, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звертатиметься до суду. «Ми пройдемо всі судові інстанції, але захистимо права українських громадян», – підкреслив Юрій Бойко.

«Такі рішення чинного уряду – ще один переконливий доказ необхідності повного і невідкладного перезавантаження влади. Повернути мир в Україну та зупинити маховик репресій проти українських громадян зможе тільки нова парламентська коаліція відповідальних політичних сил і новий уряд народної довіри», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Гарантувати права громадян, відновити мир і забезпечити розвиток країни – наше спільне завдання», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи