Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко закликав Олександра Турчинова спочатку повернути українських моряків, а потім йти походом куди завгодно.

Про це він заявив журналістам, коментуючи пропозиції секретаря РНБО Олександра Турчинова знову відправити українські кораблі до Керченської протоки.

«Бажано, щоб Турчинов особисто сів у перший у корабель і сам туди поплив, а не штовхав людей до дій, наслідки яких непередбачувані. Краще було б, аби влада, представником якої, до речі, є секретар РНБО, повернула наших моряків, аби Новий рік вони вже могли зустрічати вдома. А так це лунає як свідома провокація напередодні закінчення терміну дії воєнного стану», – наголосив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ переконаний, що метою планованої провокації є продовження воєнного стану і скасування виборів.

На переконання опозиційного політика, головне, що має робити українська влада – це знаходити справді дієві засоби, переговорні майданчики, аби повернути наших хлопців, а головне – врегулювати конфлікт в Азовському морі.

«Сьогодні у стінах парламенту лунає чимало різноманітних закликів. Але ми вважаємо, що Україна повинна рухатися шляхом деескалації в Азовському морі. Необхідно, аби українські кораблі могли безперешкодно ходити в українські порти. Для цього необхідно вийти на прямі переговори між Україною та Російською Федерацією. І дуже добре, що канцлер Німеччини Ангела Меркель погодилася стати посередником у цьому процесі», – зауважив Юрій Бойко.

Останні записи