Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради у п’ятницю, 21 грудня.

За його словами, рішення про перейменування Української православної церкви є ганьбою для парламенту.«Це пряме втручання законодавчої влади в релігійні питання. Вона на це не має жодного права. За Конституцією України церква відокремлена від держави, але залишки правлячої коаліції про це чомусь забули», – зазначив він.

Юрій Бойко підкреслив, що всі питанні, пов’язані з цервою, священнослужителі повинні вирішувати самостійно. «Ми послідовно виступали проти того, що сьогодні відбувається навколо релігійних питань. Коли парламент приймає рішення про те, що одна церква гарна, а інша – погана, що одна церква має називатися так, а інша – інакше, то це прямий шлях до релігійного конфлікту і чергового розколу в суспільстві. Цього не можна допустити. Це може призвести до великої біди», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він зазначив, що такими діями влада намагається відволікти увагу від економічних та соціальних проблем в державі та підняти рейтинги нинішньому президенту. «Вже чотири роки погіршуються умови життя людей, вони бідніють, а влада нічого не може з цим зробити. Тому вона постійно влаштовує якісь видовища або провокації. Де ще було в Україні відносно спокійно? В релігійній сфері. От і вирішили: а давайте туди втрутимося, підвищимо собі в такий спосіб рейтинги», – сказав він.

Юрій Бойко наголосив, віряни не пробачать владі нападів на канонічну церкву. «Ми також не залишимося осторонь і будемо оскаржувати рішення про насильницьке перейменування УПЦ в суді», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи