Майбутнє країни починається з малого – з приходу на виборчі дільниці. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в коментарі журналістам.

«Можна критикувати нинішню владу у себе на кухні або в соцмережах. Можна роками страждати, бути абсолютно безправним, бідним і голодним в своїй країні. І не робити ані найменшого кроку для того, щоб змінити існуюче становище. Тоді як для того, щоб це почати, нам потрібно зовсім небагато сил. Рівно стільки, щоб прийти на виборчі дільниці, взяти ручку і проголосувати», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що кожен неврахований голос, кожне ігнорування виборів режим оберне на свою користь, і тоді про майбутнє можна забути.

«А якщо хочемо, щоб ми і наші діти ясно бачили майбутнє, щоб ми спокійно і благополучно жили в сьогоденні, щоб у нас була робота, гідні зарплати і пенсії, щоб всі наші соціальні гарантії, права та свободи, закріплені в Конституції, були при нас, якщо ми розуміємо, що нову ескалацію конфлікту допустити не можна, то ми повинні використати свою головну можливість для змін – наш голос на виборах», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи