Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Для того, щоб зупинити війну і почати повернення територій і людей, повернути такий довгоочікуваний мир в Україну, потрібна, перш за все, політична воля президента. І голова держави повинен бути готовий до компромісу. Тому що такий затяжний конфлікт, що триває вже більше п’яти років, трохи менше, ніж тривала Друга світова війна, вирішити без політико-дипломатичного компромісу неможливо», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик нагадав, що військового шляху вирішення цього конфлікту не існує.

«На відміну від чинного поки президента та інших кандидатів, я вважаю, що не потрібно сором’язливо розповідати про якісь формати і Будапештський меморандум. Потрібно розуміти, що нам доведеться сісти за стіл переговорів з невизнаними республіками під гарантії Російської Федерації. І вибудовувати на базі Мінських угод конкретний механізм, щоб зупинити війну, розвести війська. Далі приступати до політичних питань, пов’язаних з виборами, з відродження економічних відносин з Донбасом, і, в кінцевому рахунку, відновленням контроля на кордоні», – зазначив Юрій Бойко.

За словами засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, компроміс стосується також законів про особливий статус і про амністію для тих, хто не вбивав.

«Потрібно чесно сказати суспільству, що немає іншого шляху. Альтернатива компромісу – війна, і економічний колапс», – резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політична сила, яка послідовно виступає за припинення війни в Україні та за розв»язання збройного конфлікту в Донбасі мирним шляхом прямих переговорів.

Останні записи