Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив за підсумками зустрічі з делегацією Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка відбулася у вівторок, 26 лютого. У зустрічі взяли участь Голова ПА ОБСЄ Георгій Церетелі, Генеральний секретар ПА ОБСЄ Роберто Монтелла, керівник Місії спостереження за виборами Президента України Андреас Нотелле і радник Голови ПА ОБСЄ Луік Пулен.

Юрій Бойко зазначив, що це дуже важлива місія, направлена до України для контролю за чесністю виборів. «Це дуже важливо, оскільки ми вже зараз бачимо, що по всій країні відбуваються спроби скупки голосів. Ми отримуємо дуже багато сигналів про це», – сказав опозиційний політик.

«Вчора, будучи в Чернігові, я ще раз отримав інформацію про те, що через офіси окремих народних депутатів від БПП надходять кошти для скупки голосів. Звісно, я відкрито повідомив про це місії, оскільки вважаю, що в сьогоднішній ситуації, з таким напруженням, яке є в суспільстві, потрібно уникнути будь-яких фальсифікацій. Якщо люди зрозуміють, що їх обдурили, ситуація буде просто непередбачуваною. Вибори повинні бути чесними. Політики повинні поважати вибір народу і не допускати скупки голосів, що ганьбить країну», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він зазначив, що міжнародна спільнота знає про спроби фальсифікації виборів в Україні. «Представники ПА ОБСЄ вже теж чули про це, у них є відповідна інформація. Вони знають, що відкрито розслідування щодо декількох випадків скупки голосів. Чим більше уваги буде привернуто до подібних ганебних випадків, тим більше шансів, що вибори пройдуть чесно», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи