Це вирок не тільки президенту, а і уряду, і парламенту, який протримав його 5 років. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у неділю, 21 квітня, коментуючи результати екзит-полів другого туру виборів Президента України.

Він підкреслив, що розгромний результат – 73% на 26% на користь Володимира Зеленського – це закономірний підсумок правління нинішньої влади. «Цей розгромний результат – це вирок нинішньому президенту, який за п’ять років не зміг зупинити війну, не зміг побороти бідність. Це вирок парламенту, який займався задоволенням своїх політичних амбіцій, а не законами, які потрібні людям. Це вирок уряду, який піднімав тарифи, не створював робочих місць і бігав по світу в пошуках кредитів. Це вирок всьому сьогоднішньому режиму, який так набрид людям», – наголосив Юрій Бойко.

Опозиційний політик назвав головні помилки, які виборці не пробачили Петру Порошенку. «Постійні обмани про завершення війни, корупційні скандали та нажива на війні, постійне підвищення тарифів і цін, яке люди просто не могли витримати, і при цьому особисте збагачення (П. Порошенка та його команди, – ред.). Колосальна прірва між словами і справами – що обіцяв, коли йшов до влади, і до чого привів – стала причиною недовіри до президента, що йде», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Влада присмокталася до бюджету, вибудувала схеми, вони заробляють на всьому, в тому числі і на війні. І, звісно, вони будуть чинити опір змінам. Багато хто голосував не за нового президента, а проти старого. І те, що у нас буде зміна всіх гілок влади – це позитивний фактор. Тому що вони всі «замазані» в якихось корупційних схемах. І президент, і уряд, і парламент на цих виборах отримали кредит недовіри. Народ сказав їм – йдіть всі!» – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи