Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у неділю, 21 квітня.

Він наголосив на важливості переходу до пропорційної виборчої системи з відкритими списками. «Парламент буде так само не працювати, як він не працював п’ять років. Наша політична сила буде ініціювати зміну виборчої системи. Мажоритарка в тому вигляді, в якому вона зараз є, – це прямий шлях до політичної корупції. Людей довели до злиднів, і вони вимушені продавати свої голоси. І це одна з причин, чому приймалися такі драконівські антинародні бюджети. Збирали мажоритарників, давали їм якісь «блага» на їхні округу, і вони голосували, оббираючи людей, які делегували їм своє представництво в парламенті», – сказав опозиційний політик.

«У нас, взагалі-то, парламентсько-президентська республіка, і парламент повинен відігравати значну роль в житті країни. Те, що він перетворився на придаток націоналістичної «партії війни» – це біда. І це потрібно змінювати», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що антинародна політика чинної поки що влади має бути переглянута. «Я думаю, що влада, уряд, час яких вже практично минув, демонструватимуть лояльність до МВФ, тому що їм вже все одно. Демонструватимуть, що вони, мовляв, хороші, а ті, хто проти підвищення цін на газ – ретрогради і популісти. Але насправді люди доведені до відчаю, і ми будемо відстоювати зниження ціни на газ, особливо з урахуванням переговорів, які ми провели в РФ. Виборці говорили мені: вам наказ – мир і зробіть життя людей кращим. Ми цього обов’язково доб’ємося», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи