Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах саміту «Kyiv Global Summit», який пройшов у Києві в середу, 12 грудня.

«Ми дуже задоволені тим, як суспільство сприйняло нашу позицію і об’єднання частини ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з партією «За життя». Об’єднання опозиційних сил – це правильний крок для протидії режиму, який сьогодні знущається над країною. Ми будемо йти далі. Все більше громадських організацій, політичних партій стають нашими партнерами. Ми очікуємо, що до нас приєднаються ті здорові політичні сили і громадські рухи, які дійсно хочуть миру та добробуту людям і країні. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ об’єднає всіх справжніх опозиціонерів», – підкреслив парламентарій.

Юрій Бойко навів принципи, на яких відбувається об’єднання. «Це, перш за все, завершення війни на сході країни, повернення територій і людей. Також це відновлення економіки, створення нових робочих місць, зниження тарифів, боротьба з корупцією. Тобто ті речі, які дійсно турбують людей і вирішення яких вони ставлять на перше місце», – наголосив опозиційний політик.

Коментуючи «Kyiv Global Summit» він також зазначив, що роль жінок в миротворчому процесі дуже велика. «Жінки, які об’єдналися в Національну платформу «Жінки за Мир», за ці три роки зробили дуже багато. В кожній області є відділення Національної платформи, до руху прислухаються, і довіра до нього зростає. Жінки роблять велику справу. Як матері, як берегині вони привертають увагу чоловіків до необхідності припинити війну. Цей голос чують, і це дуже важливо», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи