Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради у четвер, 20 грудня.

«Сьогоднішнє рішення парламенту ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ оскаржуватиме в суді. Нині ми аналізуємо всі юридичні аспекти цього питання та формуємо позицію», – заявив народний депутат.

Юрій Бойко вважає, що ухваливши відповідний закон, парламент відрив шлях до рейдерства церков. «Неприпустимо, коли влада вказує, яка церква добра, а яка погана. Ми абсолютно не згодні з таким підходом та вважаємо його образою канонічної церкви. Тому ми зробимо все для того, щоб відновити справедливість», – наголосив опозиційний політик.

Юрій Бойко звернув увагу на те, що під час розгляду законопроекту про перейменування УПЦ мало місце порушення норм Регламенту. «Ми зафіксували численні факти кнопкодавства. Ми просили спікера відреагувати. Натомість керівництво парламенту використало всі важелі для того, щоб створити нервозну та агресивну ситуацію в сесійній залі. І, до речі, напад на Нестора Шуфрича є наслідком абсолютного дикунства та ворожнечі, які панують в залі цього парламенту», – зауважив народний депутат.

За його словами, насильницьке перейменування УПЦ є політичним замовленням президента Порошенка. «Замість того, щоб підвищувати рівень життя людей, вони вигадують церковні закони і створюють атмосферу хаосу. Але це нас не зупинить, адже неможливо собі уявити, що Блаженніший Митрополит Онуфрій керується кимось із-за кордону. Він – патріот України і робить лише добро українцям. Тому ми будемо захищати канонічну церкву усіма можливими конституційними методами», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи