Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив за підсумками голосування за законопроект №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у другому читанні. Дана законодавча ініціатива отримала 278 голосів «За». ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосувала проти.

Юрій Бойко підкреслив, що насправді це закон не про захист української мови, а про заборону російської. Він дискримінує частину громадян України і тому має бути скасований.

«Є перелік статей, які були порушені, коли розглядався цей законопроект, і ми будемо звертатися до Конституційного Суду. Ми вже підготували подання. Я впевнений, що суд повинен скасувати цей каральний закон. Це дозволить уникнути дискримінації частини наших громадян, частини українців», – наголосив опозиційний політик.

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже зареєстрували проект Постанови №5670-д-П1 про скасування рішення Верховної Ради про прийняття у другому читанні та в цілому мовного законопроекту.

«Цей парламент абсолютно недієздатний, він приймає закони, які не мають нічого спільного з тим, що потрібно людям. Саме тому даному складу Верховної Ради довіряють лише 4% громадян. Кожен місяць знаходження парламентарів у своїх кріслах погіршує стан держави. Верховна Рада – головна проблема нашої країни. Президент йде, має піти і парламент», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи