«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від правлячого режиму припинити тиск і втручання в справи Православної Церкви

«Правлячий режим в передвиборній агонії почав наступ на Канонічну Церква. Руками чиновників Мінкульту, керуючих заповідниками, скоєно незаконне злочинне діяння проти Церкви і віруючих – у УПЦ і віруючих відбирають Почаївську Лавру », – заявив опозиційний політик.

За його словами, при подальшому розвитку такого сценарію правлячий режим, в своїх останніх спробах зберегти владу, може організувати захоплення храмів і монастирів по всій країні, що ще більше посилить розкол в українському суспільстві.

«Починаючи питання про« передвиборному Томосі », Порошенко запевняв, що ніхто не буде забирати церковні споруди УПЦ і не буде силою примушувати священиків переходити в угодні режиму патріархати. На ділі ми бачимо, що всі обіцянки правлячого режиму – цинічна брехня, і практично відразу ж ці обіцянки, як і всі інші, були цинічно порушені », – підкреслив Юрій Бойко.

«Сьогодні питання, без перебільшення, варто критично: або насильство над Українським Православ’ям буде зупинено, або завтра країна може поринути в вогонь церковної війни і ненависті. У цьому конфлікті переможців не буде – постраждає весь український народ », – акцентував опозиціонер.

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від правлячого режиму припинити тиск і втручання в справи Православної Церкви », – заявив Юрій Бойко.

Останні записи