Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Перше і головне, тим шести-семи галузях, які є локомотивами в розвитку економіки, повинна надаватися максимальна державна підтримка. Це космічна галузь, сільське господарство, машино- і суднобудування, літакобудування. І вони, як локомотив, рухають всю економіку. Адже якщо в цих галузях створюється одне робоче місце, воно дає 10-15 в інших галузях. Я впевнений, що ми впораємося з цим завданням, і за 3-5 років в Україні буде ефективно працююча економіка», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що розрив торгово-економічних відносин між Україною та РФ вкрай негативно позначився на розвитку практично усіх основних галузей в промисловості.

“На сьогоднішній день торгово-економічні відносини вкрай ускладнені через санкції і ряд інших обмежень. Такі галузі, як машино- і літакобудування, харчова, легка промисловість традиційно поставляли цілий ряд товарів в РФ. Сьогодні цей найважливіший для нас ринок збуту закритий. Це завдає шкоди нашій економіці і, безумовно, позначається на житті українців, тому що це робочі місця, зарплати і т.д.», – зазначив народний депутат.

Опозиційний політик підкреслив, що без нормалізації торгівельно-економічних відносин з країнами-сусідами, насамперед – РФ, про динамічний розвиток української економіки говорити вкрай проблематично.

“Головне – це домогтися миру в Україні. Мир – це запорука розвитку економіки і соціального благополуччя людей. І після перемоги на парламентських виборах, а я вірю в нашу перемогу, Україна буде мирною соціальною державою з економікою, яка успішно розвивається”, – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи