Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, вітаючи одеситів з 75-ю річницею визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

«10 квітня 1944 років Одеса була звільнена від окупантів. 75-я річниця тих героїчних подій нагадує нам про те, наскільки важливий мир, яку величезну ціну довелося заплатити за свободу рідної землі. Низький уклін всім, хто звільняв місто, хто ціною свого життя здобував Велику Перемогу. Ваш подвиг безсмертний!» – підкреслив Юрій Бойко.

Він висловив жаль, що такі дати, як 75-річчя визволення Одеси, ігноруються нинішньою владою.

«Ця влада робить все, щоб правда про Велику Вітчизняну війну поступово стиралася з народної пам’яті. Подвиг переможців зменшується, про ветеранів забувають. Все це ланки одного ланцюга – спроби переписати історію. Це недопустимо! Ніхто не має права ображати і принижувати тих, хто ціною свого життя дав нам свободу і незалежність, відбудував нашу країну», – сказав опозиційний політик.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ наголосив, що після зміни влади справедливість щодо ветеранів і пам’яті про Велику Вітчизняну війну буде відновлена.

«Як би не намагалася нинішня влада викреслити з народної пам’яті Велику Перемогу, все їхні жалюгідні потуги приречені на провал. Люди приходили і будуть приходити до пам’ятників воїнам-визволителям, покладати квіти і розповідати про події тих років своїм дітям і онукам. І ніхто і ніколи не зможе заборонити їм цього робити. Так само, як і нав’язати свою, нібито справжню, а насправді – брехливу версію історичних подій. Ми цього не дозволимо! А ті нечисленні учасники Великої Вітчизняної війни, які залишилися з нами, повинні відчувати турботу і підтримку з боку держави. Але найголовніше – не можна нікому дозволяти їх ображати. Адже ми всі у величезному боргу перед ними», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи