Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер».

За його словами, переговори про об’єднання опозиційних сил в єдиний фронт продовжуються.

«Ми бачимо своїми союзниками всіх, хто бажає країні миру, прагне відновлення економіки, створення нових робочих місць. Таких людей чимало, чимало суспільних об’єднань, політичних партій. Ми весь час проводимо переговори, і я вважаю, що ці переговори завершаться об’єднанням ще декількох політичних сил для створення єдиного опозиційного фронту», – наголосив політик.

Юрій Бойко зауважив, що соціологічні опитування свідчать про підтримку українцями ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми мали рацію, коли об’єднались в єдиний опозиційний фронт проти нинішньої влади. Виборці нас підтримали, про це свідчать соціологічні опитування», – сказав він.

Зазначимо, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, за даними останніх соціологічних опитувань, впевнено входить у трійку лідерів електоральних симпатій українців. Таким чином, можна зробити висновок, що люди схвально сприймають консолідацію опозиційних сил.

Нагадаємо, 9 листопада Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про створення опозиційного об’єднання, завданням якого є консолідація на єдиній платформі всіх здорових сил у суспільстві заради досягнення миру в Україні та зміни нинішнього антисоціального курсу влади задля забезпечення економічного зростання країни, встановлення соціальної справедливості та підвищення добробуту громадян.

Останні записи