Після перемоги на виборах Юрія Бойка і ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ всі міста і регіони отримають можливість самостійно вирішити питання їх перейменування на референдумах. Про це повідомив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко, коментуючи голосування Верховної Ради щодо перейменування Дніпропетровської області в Січеславську.

«Після нашої перемоги на виборах ми скасуємо всі антиконституційні закони, прийняті цим режимом, повернемо в країну мир, а людям нормальне життя», – заявив Юрій Бойко.

За словами політика, нинішній режим продовжує безпрецедентний наступ на права і свободи власного народу.

«Не питаючи думки людей, порушуючи Конституцію, вони перейменовують церкви, вулиці, міста і області. Ця влада насильницьким шляхом перейменовує Дніпропетровську та Кіровоградську області. Група депутатів з мінімальним рівнем довіри вирішує за людей в якій країні їм жити, якими вулицями ходити, в якій церкві молитися і якою мовою розмовляти», – сказав він.

Народний депутат переконаний, що перейменування міст, сіл і областей повинно проводитися виключно з ініціативи та волевиявлення громад.

«Такі питання повинні вирішуватися на місцевих референдумах, з урахуванням думки жителів регіонів», – резюмував Юрій Бойко.

Раніше, 22 січня, ЦВК зареєструвала Юрія Бойка кандидатом в президенти України. 29 січня з’їзд ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підтримав його висунення для участі в президентських виборах.

Останні записи