Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер».

За словами опозиціонера, у разі його перемоги на президентських виборах, а ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – на парламентських, в країну повернуться мир та економічне зростання.

«Передусім, ми відновимо мир, а відтак перестануть гинути люди. По-друге, діятиме програма з відновлення економіки, адже сьогодні реальний сектор економіки залишився практично без державної підтримки. Українці отримають надійний соціальний захист», – зауважив народний депутат.

За словами Юрія Бойка, у разі перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ також будуть переглянуті видатки Державного бюджету.

«Неможливо годувати силовиків і давати гроші правоохоронцям, і водночас не давати кошти пенсіонерам, ветеранам, створюючи таким чином поліцейську державу з бідним населенням. Бюджет буде змінено. Будуть збільшені соціальні виплати та ухвалено закони, якi продемонструють людям, що держава про них піклується», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Зазначимо, що люди схвально сприймають консолідацію опозиційних сил та створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Так, згідно з результатами останніх грудневих опитувань Центру соціальних досліджень «Софія», у президентському рейтингу Юрій Бойко обійшов Президента України. За Бойка готові віддати голос 10,9% виборців, тоді як за Порошенка – 9,4%. У партійному рейтингу ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ входить до трійки лідерів і посідає друге місце з результатом 11,1%.

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про створення опозиційного об’єднання, завданням якого є консолідація всіх здорових сил у суспільстві заради встановлення миру в Україні та зміни нинішнього політичного та антисоціального курсу влади задля забезпечення економічного зростання країни, соціальної справедливості та підвищення добробуту українців.

Останні записи