Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам підсумки роботи Верховної Ради у 2018 році і ключові пріоритети опозиціонерів на наступний рік.

Він підкреслив, що найбільшою проблемою залишається те, що цей парламент так нічого і не зробив для подолання бідності.

«Мені дуже соромно, що народні депутати нічого не зробили для подолання бідності в країні. Я не можу сказати, що це наша провина, ми навпаки намагались провести законопроекти, які дозволяють збільшити соціальні виплати, підтримати людей. Але залишки так званої правлячої коаліції блокували всі законодавчі ініціативи і займалися лише політичними деклараціями. Те, що за цей рік український народ став ще бідніше – це сором для цього парламенту. А прийняття антисоціального держбюджету-2019, який ще більше загострив питання бідності – це взагалі ганьба. Єдине, на що в депутатів вистачило глузду – це продовжити мораторій на продаж землі до 1 січня 2020 року. Ми наполягали на цьому, адже суспільство не готове до відкриття ринку. Люди добре розуміють, що існує загроза, що прийдуть великі агрохолдинги і просто за безцінь скуплять землю. Цього допустити було не можна. Ми підтримали цей законопроект», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що наступний рік потрібно почати з перегляду бюджету.

«Перше, що потрібно зробити – це збільшити соціальні виплати, зменшивши видатки на силовиків. Прийняти законопроект №9403, який передбачає, що ціна на газ не повинна перевищувати 4820 грн за тисячу кубометрів. Ця ціна розрахована з урахування собівартості газу власного видобутку і вартості імпортованого газу. Це принциповий законопроект для нас. Ми будемо наполягати на його прийнятті. Навіть якщо він буде блокуватися, після зміни влади ми його обов’язково ухвалимо», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи