Громадська організація «Миколаївська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України» підтримала Юрій Бойка в якості кандидата на пост Президенти України. Підписання відповідного Меморандуму відбулося під час робочої поїздки засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка на Миколаївщину 20 березня.

Серед ключових пунктів Меморандуму, зокрема, наступні:

– запровадження нових підходів до формування соціальних стандартів та гарантій;

– виконання вимог законодавства щодо виплати пенсій військовим пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ;

– повернення соціальних гарантій для вразливих категорій населення, які були скасовані, починаючи з 2014 року.

«Пенсіонери МВС найкращі роки життя віддали службі, яка пов’язана з небезпекою для життя та служінню українському народові, захисту Вітчизни від криміналу», – зазначила голова Ради громадської організації «Миколаївська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України» Ольга Морозова.

Юрій Бойко пообіцяв, що після зміни влади виконає всі пункти Меморандуму. В першу чергу необхідно переглянути бюджет, повернути пільги та виплати, які нинішня влада відібрала у людей, здійснити перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби та ветеранам МВС, усунути дискримінаційні норми законодавства. «Ми давно працюємо з багатьма громадськими організаціями, і вони бачать, що ситуацію в країні треба змінювати. Всі, кого образила нинішня влада, відчувають, що сьогоднішній режим не налаштований на те, щоб допомагати людям», – підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, що днями підтримку Юрію Бойку висловили ветерани МВС Харківщини.

Останні записи