«Спілка ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій спецпідрозділів МВС України у Харківській області» підтримали кандидата у президенти України Юрія Бойка на майбутніх президентських виборах.

Юрій Бойко і голова організації Генадій Тумко підписали спільний меморандум.

Серед його пунктів, зокрема:

·         вжити всіх можливих дій щодо відновлення прав військових пенсіонерів, пенсіонерів органів внутрішніх справ та спеціальних служб, щодо розмірів пенсійного забезпечення та розрахунків пенсійного стажу; 

·         сприяти відновленню на посадах співробітників органів внутрішніх справ, спеціальних служб, спеціальних підрозділів, внутрішніх військ, що були незаконно звільнені з політичних причин або за особисті чи політичні погляди;

·         ініціювати проведення масштабної реформи правоохоронних органів, створення правоохоронної системи, яка базуватиметься на принципах законності, верховенства права, поваги до Конституційних прав та свобод людини.

Як підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, після нашої перемоги на виборах все пенсійні права працівників правоохоронних органів будуть відновлені.

«Порушується закон щодо виплати пенсій ветеранам, пенсіонерам МВС. І всі, хто до цього причетний, будуть відповідати за всією суворістю закону. Так, як ця влада ображає пенсіонерів, як байдуже ставиться до людей — це інакше, як цинізмом вищої міри, не назвеш. Пенсії будуть перераховані у бік підвищення обов’язково», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що реформа правоохоронної системи – це не нова форма і «Пріуси», це, перш за все система, яка забезпечує безпеку громадян і захищає людей, а не владу від власних громадян.

Останні записи