Влада відірвалася від реальних проблем та умов життя українців. Це стало головним невтішним підсумком 2018 року. Про це заявив в інтерв’ю каналу «112 Україна» народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

За його словами, результатом діяльності цього парламенту стало падіння рівня довіри з боку населення до 4% та неспроможність ухвалювати важливі економічні та соціальні закони.

«Справа в тому, що сам по собі парламент повністю відокремився від тих проблем, які потрібно вирішувати людям. Я вважаю, що головна проблема цього парламенту в тому, що він військовий. Він був обраний на піку активної військової фази. Але коли виникла потреба вирішувати важливі економічні та соціальні питання, то цей парламент виявився до цього не готовий. Тому наступний склад парламенту, я вважаю, буде більше займатися економікою», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик також зазначив, що коаліція у Верховній Раді вже давно розвалилася, а законопроекти голосуються або через тиск на депутатів, або через «преференції».

«У нас унікальний парламент. Сталося так, що п’ять фракцій – 302 народних депутата, це конституційна більшість, такого не було ніколи, підписали коаліційну угоду про те, що вони будуть розвивати країну, опозицію викинули з усіх комітетів. Пройшло два роки, докерувалися до рівня довіри 4% і почали розбігатися. Першою, здається, побігла «Радикальна партія», потім «Самопоміч», потім «Батьківщина». Сталося так, як у Жванецького: «вовремя предать – это не предать, а предвидеть», таким чином вони всі порозбігалися», – зазначив Юрій Бойко.

Також, за його словами, залишки коаліції блокують вимогу опозиції щодо звіту уряду в парламенті. «Уряд працює вже два роки і повинен був уже двічі скласти іспит перед народом України за свою роботу. Проте, уникає відповідальності. У нас немає деяких міністрів, немає державної економічної політики. Люди бідніють, економіка слабка, а практичного плану дій в уряду немає», – зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Всі їх дії свідчать про одне – їм взагалі не цікаве життя громадян, вони заради задоволення власних потреб готові відправити країну у ХІХ століття. «Коли підняли тарифи і почали розповідати, що це добре, що підняли на 23%, а могли підняти на 60%, то стало зрозуміло, що вони взагалі не розуміють, наскільки погано живе народ. І ця відірваність влади від життя громадян – це напевне те, що запам’ятається понад усе. Вони просто відірвались від землі», – сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що українці не заслуговують жити у поліцейській державі з бідним населенням,  тому так важливо змінити цю владу.

Останні записи