Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко.

Він зазначив, що нинішня влада позбавила чорнобильців майже всіх соціальних пільг. «У річницю Чорнобильської катастрофи, однієї з найбільш трагічних подій в історії нашої країни, хочу нагадати, що цей режим, який відходить в небуття, зробив дуже погану річ у 2014 році. Тоді практично всіх чорнобильців, а їх майже 2 млн людей – постраждалих, учасників ліквідації – позбавили майже всіх соціальних пільг. Минулого року Конституційний Суд за нашим поданням прийняв рішення про те, що пільги мають бути відновлені. Однак воно не було виконано і до бюджету не були внесені відповідні зміни», – сказав опозиційний політик.

«Я вважаю, що це кримінальне правопорушення. Ми направили звернення до генерального прокурора щодо притягнення до відповідальності всіх урядовців, які не виконали рішення Конституційного Суду і не відновили пільги чорнобильцям», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми повинні пам’ятати про чорнобильців не тільки в день річниці трагедії. Ми постійно боремося за їхні права і після зміни нинішньої влади доб’ємося відновлення пільг. Я впевнений, що ми переможемо», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи