Пенсії повинні перераховуватися щорічно на розмір офіційної інфляції, а не замінюватися одноразовими виплатами перед виборами. Після оновлення влади боротьба з бідністю повинна стати основною національною ідеєю. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в коментарі журналістам.

«Бюджет вже п’ять років поспіль приймається за рахунок пенсіонерів, яким практично заморозили пенсію. Перед виборами просто намагаються якимось чином підкупити їх, додавши якусь символічну суму, яка в рази менша, ніж їм належить за законом. Така разова подачка від влади пенсіонерам – це лише мала частина вкраденого у них за кілька років», – підкреслив опозиційний політик.

Він зазначив, що через відсутність реального підвищення пенсій і неналежного контролю за цінами, пенсіонери стали найбільш вразливою частиною суспільства.

«Згідно із законом пенсії повинні перераховуватися щорічно на розмір офіційної інфляції. Потрібно повернути реальний, дієвий контроль за цінами, щоб зарплати і пенсії не з’їдала інфляція, а наші пенсіонери не перетворювалися на самих бідних і знедолених людей не тільки в країні, але й у всій Європі. Тому після оновлення влади – національною ідеєю має стати боротьба з бідністю», – заявив Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що наповнення Пенсійного фонду, ліквідація діри в ньому – це найбільш важке завдання, яке стоятиме перед новою владою, тому що це вимагає відновлення робочих місць, підтримки реального сектора економіки, збільшення зарплат.

«Серед економічних завдань – за 3-5 років вийти на досить високий, ефективний рівень економіки. Відновлення економіки має йти логічним шляхом, який ми пропонували завжди, і ідеї якого перед виборами почав красти режим. Ми пропонуємо визначити 6-7 галузей-локомотивів, які є провідними в країні, і яким має надаватися максимальна підтримка. Це – космічна галузь, сільське господарство, автомобільна галузь, суднобудування, літакобудування, машинобудування. Коли в цих галузях створюється одне робоче місце, вони дають 10-15 в інших. Ми впораємося з цим завданням, і за 3-5 років в Україні буде ефективно працююча економіка, що дозволить підвищити рівень життя як працюючих, так і пенсіонерів», – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи