Про це під час Всеукраїнського ветеранського аматорського турніру з хокею 50+, який стартував сьогодні у Білій Церкві на Київщині, заявив народний депутат України, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відкриваючи турнір символічним вкиданням шайби.

Парламентар переконаний у тому, що розвиток спорту в Україні повинен бути одним із пріоритетів влади і, користуючись нагодою, згадав, як сам раніше катався на ковзанах.

«9 років не був на льоду, тому що отримав травму і був вимушений у 2010 році припинити грати. Але 9 років — сьогодні аж серце защеміло… Побачив людей, побачив хлопців, побачив, якою приємною може бути гра… Палац спорту дуже хороший! Він був відкритий ще у 2013 році, це одна із найкращих спортивних споруд в Україні і найбільш комфортна — сюди зручно під’їжджати, лід у спорткомплексі не жорсткий, м’який», — зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик пояснив, що підтримка масового спорту дуже важлива, адже це здоров’я громадян, наших дітей.

«Коли батьки так, як сьогодні, подають приклад своїм дітям, діти теж хочуть займатися спортом. І ви бачите, скільки людей приїхало подивитися на цей матч», — сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ журналістам.

Крім того, парламентар наголосив на необхідності державної підтримки професійного спорту, оскільки він репрезентує імідж країни. Юрій Бойко вважає ганебною ситуацію, коли упродовж останніх 5-ти років було ліквідовано 300 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«Ми це обов’язково змінимо, відкриємо нові дитячо-юнацькі спортивні школи і надамо людям можливість займатися тими видами спорту, якi їм цiкавi. Сьогодні здоров’я наших дітей — це головне, з чого повинна буде почати нова влада. Як тільки змінимо цю владу, займатимемося дітьми, щоб вони не вулицями вешталися, а ходили у спортивні секції і розвивалися», — підсумував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи