Про це на зустрічі з викладачами і студентами університету імені Альфреда Нобеля заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Як розповів ректор університету Сергій Холод, освітній процес у вузі організовано так, що його випускники ніколи не звертаються до центрів зайнятості.

«У минулому році ми випустили сумарно тисячу бакалаврів і магістрів, і, за даними облстату, ніхто з них не звернувся до Центру зайнятості. У той же час близько 500 бакалаврів з інших вузів шукали роботу через центри зайнятості. Ми постійно змінюємося, намагаємося дати студентам ті знання, які знадобляться їм відразу після закінчення університету. Для нас довіра студентів – найважливіший показник нашої роботи», – сказав Сергій Холод.

На зустрічі зі студентами Юрій Бойко зазначив, що чув про вуз та вважає, що його студентам дуже пощастило.

«Університет за всіма показниками є зразком для інших вузів країни і за якістю знань, і за організацією навчального процесу та, що дуже важливо для молоді, – гарантованого отримання першого робочого місця. Ваш досвід потрібно поширювати на всю країну», – сказав він.

Зі слів опозиційного політика, молодь хоче бачити своє майбутнє, тому завдання політиків — забезпечити стабільність у нашій країні: високий рівень зарплат, соціальні гарантії, верховенство права, свободу вибору.

«Цього хочуть всі молоді люди, адже якщо немає можливості реалізувати себе, вони їдуть в інші країни. Сьогодні близько 80 тис. молодих українських громадян отримують вищу освіту за кордоном. Не тільки через низьку якість вищої освіти в Україні, але перш за все через відсутність перспектив», – підкреслив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ впевнений, що Україна може успішно використовувати досвід і університету імені Альфреда Нобеля, й інших передових українських вузів для розвитку і вдосконалення системи освіти. Він також наголосив на важливості підготовки молодих людей, які прагнуть стати керівниками.

«Керівник повинен бути молодим і амбітним, але з обов’язковою підготовкою і відповідними знаннями. Ті галузі, які сьогодні очолюють некомпетентні люди, демонструють катастрофічно низькі показники. Думаю, що ваш університет як вуз з новаторськими методиками і інші такі ж вузи в Україні будуть розробляти методики для подібних шкіл, таких, наприклад, як «Школа лідерства» у РФ. Сьогодні до неї подають заявки 200 тис. осіб, демонструючи, що хочуть розвиватися і бути керівниками. На фінальному етапі відбору залишається всього 400 учасників, які займуть керівні пости. Але навіть ті, хто в ході дискусії не вийшов у фінал, стають першими претендентами на серйозні посади у приватних і державних компаніях», – розповів опозиційний політик.

Зі слів Юрія Бойка, із цих 400 чоловік двоє стали губернаторами, близько 30 – заступниками губернаторів, більше сотні – заступниками мерів і т.д., тобто, всі піднялися на новий щабель розвитку.

«Таку систему, без протекції і корупційної складової, варто запровадити, з урахуванням наших особливостей, і в Україні. І такий досвід обов’язково буде впроваджений з використанням передових напрацювань провідних вузів країни, які підкажуть нам вірні напрямки такої «Школи лідерства». На високих державних посадах повинна бути здорова спадкоємність і керівники, які вболівають за країну», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи