Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в середу, 23 січня, зустрічаючись з родичами загиблих в 2014 році в одеському Будинку профспілок.

«Трагічні події в Одесі 2 травня – до сих пір не розслідувані, хоча на цьому наполягають всі міжнародні організації, в тому числі ООН та Рада Європи. З боку влади йде затягування і блокування процесу розслідування, губляться речові докази. Ці цинічні дії призвели до того, що навіть Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скарги на бездіяльність правоохоронних органів», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що, незважаючи на всі ці перепони, після виборів нова влада проведе ретельне розслідування і винні постануть перед судом.

«Подібні трагедії і злочини не мають терміну давності. Влада всіляко гальмує розслідування трагедії, тому що результати можуть виявитися дуже незручними для неї. Як би вона не покривала тих, хто підпалив Будинок профспілок, хто добивав людей, які намагалися вибратися з палаючої будівлі – ми доведемо справу до кінця. Після нашої перемоги ми проведемо справедливе розслідування, і всі винні в загибелі майже півсотні людей понесуть покарання за всією суворістю закону. Пам’ять загиблих одеситів буде обов’язково увічнена. Подібні трагедії не повинні повторитися», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи