Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі з жителями Маріуполя.

“Донбас – це потужний промисловий регіон. Але сьогодні багато підприємств Донбасу потребують державної допомоги. Всі мої зусилля будуть спрямовані на те, щоб реанімувати підприємства Донбасу, і ми вже це робимо. Нами зареєстровані у Верховній Раді законопроекти, які необхідні, щоб допомогти відновленню постраждалих територій і людям, що стали вимушеними переселенцями. Їх понад півтора мільйони по всій країні і держава на них належної уваги не звертає. Необхідно допомогти всім, хто постраждав від цієї війни “, – підкреслив Юрій Бойко.

Політик нагадав, що коли парламент проголосував за введення воєнного стану в ряді областей України, в тому числі Донецької і Луганської – це значно погіршило і без того дуже складне економічне становище донецького регіону.

“Неможливо навіть собі уявити, який був резонанс, коли оголосили військовий стан, в тому числі в областях Донбасу. Коли стали відмовлятися від контрактів, перестали ввозити обладнання, зупинили всі комерційні переговори. Тут і так було нелегко, так вони ще більше погіршили й без того непросту ситуацію, в якій опинилися люди і підприємства “, – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що зробить все для відновлення і розвитку Донбасу.

“Донбас буде розвиватися. Можливо, це буде міжнародний фонд відновлення інфраструктури Донбасу, і будуть міжнародні гроші. Потрібно використовувати всі спроможні для відновлення економіки і промисловості Донецького регіону. А головне – це якомога швидше домогтися миру”, – підкреслив парламентарій.

Нагадаємо, що Юрій Бойко разом з колегами зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 8255, яким передбачено збільшення розміру фінансової підтримки переселенців і розробка механізму для своєчасної виплати пенсій та соціальної допомоги українцям, які проживають на непідконтрольних Києву територіях. Також, Юрій Бойко є автором законопроекту № 6510, спрямованого на посилення соціального захисту дітей, які постраждали в результаті бойових дій або збройних конфліктів.

Останні записи