Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Полтави, в ході якої він поспілкувався з мешканцями міста. На зустріч з народним депутатом прийшло багато чорнобильців.

Він зазначив, що чорнобильці були позбавлені пільг через антисоціальну політику нинішньої влади. «В кінці 2014-го року рішенням парламенту, одним махом, забрали всі пільги: безоплатні ліки, безоплатний проїзд, лікування, знижку 50% на комунальні послуги. Звісно, ми голосували проти цього. Влада розповідала, що не вистачає грошей, що потрібно економити. При цьому приймається бюджет, за яким силовим структурам додали грошей, а у чорнобильців та інших незахищених верст населення забрали. Це абсолютна несправедливість, і її буде ліквідовано», – підкреслив опозиційний політик.

«Ми одразу звернулися до Конституційного Суду, щоб відновити пільги. Суд відновив їх, але уряд не виконує дане рішення. Це кримінальний злочин, і вони будуть відповідати за нього за законом, ми притягнемо їх до відповідальності. Вони порушили рішення Конституційного Суду і обікрали людей», – сказав Юрій Бойко.

«Я обіцяю, що справедливість буде відновлено, після зміни влади ми повернемо чорнобильцям всі пільги, які були до 2014 року. Ми не просто так за це боролися», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, у липні 2018 р. Конституційний Суд своїм рішення відновив соціальні гарантії та пільги ліквідаторам і постраждалим від аварії на ЧАЕС. Однак влада «не поспішає» виконувати це рішення.

Зазначимо, що в Полтаві працює громадська приймальня Юрія Бойка. Вона знаходиться за адресою вул. Соборності, 78. Приймальня працює щодня, з 9:30 до 18:00, крім суботи та неділі. Також можна звернутися за телефонами (050) 817-18-88, (053) 260-67-70 або ж написати на електронну пошту u.a.boyko.poltava@gmail.com.

Також в Полтавській області громадські приймальні відкрито у Кременчуці (проспект Свободи, 30) і Лубнах (проспект Володимирський, 16).

Останні записи