Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Житомирської області у четвер, 28 березня.

Він підкреслив, що для того, щоб у країні збільшувалася народжуваність, молоді люди повинні відчувати впевненість у завтрашньому дні. «Має бути стабільність та впевненість у завтрашньому дні, повинні бути робочі місця з нормальними зарплатами. Звісно, треба закінчити війну. Інше важливе питання – матеріальна підтримка молодих сімей, тому що сьогодні їм дуже важко виживати», – сказав опозиційний політик.

«Коли я працював в уряді, то розмір виплати на першу дитину становив 30 тисяч грн, на другу – 60 тисяч грн, на третю та наступних – 120 тисяч грн. І це при тому, що курс долара був 8. Це була суттєва підтримка для молодої родини, на ці гроші можна було купити меблі, заощадити на майбутнє дитини. Люди відчули підтримку, і народжуваність почала збільшуватись», – зазначив Юрій Бойко.

Він наголосив, що у його передвиборній програмі, як кандидата у президенти, передбачено суттєве підвищення виплат при народженні дитини. «За першу дитину – 100 тисяч грн, за другу – 200 тисяч грн, за третю та наступних – 400 тисяч грн. В доларах це приблизно те ж саме, що було раніше. Ще одне важливе питання – відновлення нормального харчування дітей в школах», – сказав опозиційний політик.

Також, на думку Юрія Бойка, коли діти високопосадовців навчаються за кордоном, це, по-перше, принижує країну, по-друге – ставить під сумнів рівень освіти в Україні. «Для того щоб щось змінити в країні на краще, потрібно знати і відчувати дійсність, в якій живе суспільство. Мої діти закінчували школи та виші в Україні, всі живуть тут. Молодший син ходить до звичайної київської школи. Не повинно бути такого, коли псевдореформатори своїми діями знищують медицину і освіту, а потім членів своїх родин лікуватися і вчитися відправляють за кордон», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Під час робочої поїздки Юрія Бойка супроводжували народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко та представники житомирської команди опозиціонерів.

Останні записи