Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 16 січня.

Він наголосив, що сьогодні вся країна потерпає від захмарних тарифів. «Люди вимагають, щоб вони були знижені. До того ж почали урізати субсидії. Питання тарифів і субсидій сьогодні є ключовим для виживання мільйонів громадян України», – підкреслив опозиційний політик.

«Минулого тижня я на власні очі бачив, як жінка з Макарова Київської області відключила опалення, тому що їй потрібно сплачувати за нього 2 тисячі гривень, а це вся її пенсія. Це безлад, який породив нинішній режим. Вони викинули з цивілізації мільйони людей», – сказав Юрій Бойко.

Парламентарій зазначив, що впровадження системи монетизації субсидій призведе до скорочення кількості їх отримувачів. «Система монетизації субсидій підготовлена таким чином, щоб зменшити ще приблизно на 1 млн кількість їх отримувачів. Якщо приймається рішення щодо такого соціально значущого питання, яке стосується величезної кількості людей, то спочатку потрібно реалізувати пілотний проект на базі однієї або кількох областей, виявити всі плюси і мінуси і тільки потім втілювати це по всій країні. Це зрозуміло абсолютно всім, окрім нинішнього уряду», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також наголосив на важливості контролю за цінами на товари першої необхідності. «Не може уряд відокремитись від контролю за цінами на товари першої необхідності. Бо якщо немає контролю, то це спрацьовує як спусковий гачок для зростання цін на всі товари. І далі інфляція з’їдає будь-яке підвищення зарплат і пенсій. Щоб такого не сталося, паралельно з ростом зарплати повинен йти контроль за цінами, за ліками, за товарами, за комунальними послугами. І тоді це спрацює. А якщо, не контролюючи ціни, навіть і підвищувати зарплати, то все одно люди цього не відчують, бо все з’їсть інфляція», – зазначив опозиційний політик.

Нагадаємо, Юрій Бойко подав законопроект №9403, який передбачає зменшення ціни на газ до 4820 грн за тисячу кубометрів. Також ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає за відновлення контролю за цінами на товари першої необхідності та підвищення соціального захисту громадян, особливо вразливих верств населення.

Згідно останнього соціологічного опитування, проведеного з 5 по 12 січня 2019 р. Агенцією суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій, майже 70% українців незадоволені курсом, яким веде країну нинішня влада. Було опитано 2011 респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Останні записи