Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у вівторок, 2 квітня.

Юрій Бойко підкреслив, що Петро Порошенко зміг потрапити до другого туру виборів виключно завдяки фальсифікаціям.

«Чинний президент потрапив до другого туру шляхом підкупу виборців і тиску на працівників бюджетних організацій. Протягом останніх двох місяців банально роздавали гроші. Чинився абсолютно дикий тиск на бюджетників, коли директорів шкіл, головних лікарів викликали і під підпис зобов’язували голосувати за чинного президента. У десятці округів у Донецькій області не соромлячись вкидали бюлетені з відміткою за Порошенко. Вибори були дуже брудними. Зараз ми аналізуємо всі порушення і передаємо факти до ЦВК і в суди», – сказав опозиційний політик.

«Але навіть із врахуванням усіх цих фальсифікацій, підкупу і тиску чинний президент набрав менше 16% і практично втратив шанс залишитися на другий термін. Відбудеться зміна влади, і це дуже позитивний сигнал для країни », – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко також зазначив, що саме чинна влада сприяла розколу опозиції, і це не дозволило йому вийти до другого туру.

«Нинішня влада зробила все, щоб я не потрапив до другого туру, у тому числі й використовуючи Ріната Ахметова, який є бізнес-партнером чинного президента. Вони вивели альтернативних кандидатів, які в сумі набрали 4%. Діючи проти свого ж електорату, розділивши опозицію, вони дали можливість Порошенкові потрапити до другого туру», – сказав він.

Щодо досягнення миру в Україні, то Юрій Бойко висловив упевненість в активізації мирного процесу після зміни складу Верховної Ради.

«”Партія війни” у парламенті експлуатує тему конфлікту на Донбасі, наживається на ньому і цинічно списує на нього всі свої провали. Після оновлення Верховної Ради, коли ми створимо розумну здорову більшість, я впевнений, що мирний процес буде запущено. Ми доб’ємося припинення війни і зможемо повернути території і людей», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи