Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив журналістам в кулуарах парламенту у вівторок 28 травня.

Він підкреслив, що тарифи на газ можна сміливо знижувати більш ніж у два рази.

«І це не популізм, а економічно обґрунтовані розрахунки. Відповідний законопроект №9403 нашого авторства буде сьогодні розглядатися на комітеті. Я сподіваюся, що він пройде комітет. Згідно із законопроектом, ціна газу для всіх категорій споживачів не повинна перевищувати 4800 грн. за тисячу кубометрів. Після переговорів, які ми провели з керівництвом РФ, вона може бути ще меншою – 3800 грн. за тисячу кубів», – сказав Юрій Бойко.

«Ми будемо домагатися зниження тарифів. І закликаємо всі відповідальні політичні сили підтримати нашу ініціативу. Тарифний геноцид повинен був зупинений. Це наша позиція, яку ми відстоювали з самого початку», – підкреслив опозиційний політик.

Також, за його словами, необхідно переглянути умови співпраці з Міжнародним валютним фондом.

«У тому вигляді, у якому сьогодні існує співпраця з МВФ, вона невигідна Україні. Країна стала заручником бюрократів з МВФ. Не можна так вибудовувати відносини з фондом. Я маю право так говорити, тому що свого часу проводив переговори з МВФ, і коли ставилися такі ж умови, ми відмовилися від продовження співпраці. І така ж позиція повинна бути сьогодні. Потрібно переглянути умови, реструктуризувати заборгованість і вийти на вигідну для країни і людей, а не для бюрократів з МВФ, співпрацю», – зазначив Юрій Бойко.

«Сьогодні ми стали заручниками позиції влади, що йде, яка бігала за кредитами і нехтувала підтримкою власного виробника. І тепер МВФ повністю ними керує. Це абсолютно неправильно», – резюмував опозиційний політик.

Останні записи