Кожен громадянин повинен усвідомлено прийти на виборчу дільницю, щоб не дати можливості для маніпуляцій з його бюлетенем і прийняти відповідальне рішення за відновлення миру в Україні. Про це заявив народний депутат України, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко журналістам у вівторок, 19 березня.

«Низька явка виборців вигідна тільки режиму, щоб мати можливість для маніпуляцій і зловживань. Не варто відсиджуватися у день виборів, сподіваючись, що мир в Україні з’явиться сам по собі, а економіка самостійно відновиться. Цього не буде, поки нинішній режим не піде у минуле. А зробити це можна тільки сказавши йому «ні» у своїх бюлетенях», – заявив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що президент – це ще й команда. Команда – не просто однодумців, а й професіоналів.

«Саме зі своєю командою професійних менеджерів і управлінців з державницьким мисленням і баченням перспектив новий президент буде здатен вирішити питання миру, відновлення економіки, підвищення рівня життя людей. Всім зрозуміло, що популізм не принесе країні мир, а лише продовжить її падіння в прірву. А нам необхідно повернути людям майбутнє, а Україну — на шлях мирного розвитку. Перший крок до цього зробить виборець, прийшовши на дільницю, отримавши бюлетень і проголосувавши за мир», – підсумував Юрій Бойко.

Останні записи